درباره ما

درباره رایان گاز رایان گاز متخصص تعمیرات محصولات گازی

رایان گاز متخصص تعمیرات محصولات گازی

گروه صنعتی رایان از سال 1385 در زمینه تولید و ساخت جرثقیل های سقفی با نام رایان کران آغاز به کار کرد. و در سال 1390 با نام تجاری رایان گاز فعالیت در زمینه اجاق گاز را نیز به کارنامه خود اضافه کرد.این مرکز سالهاست به صورت تخصصی تعمیرات را انجام می دهد و در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده است، متخصصان ما می توانند در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه تر از سایر شرکت ها، مشکل دستگاه شما را برطرف نمایند؛ گروه رایان با بیش از یک دهه تجربه در خدمت رضایتمندی مشتری و ارائه خدماتی با بالاترین کیفیت است.

داستان ما

گروه رایان در سال 1390 با نام تجاری رایان گاز فعالیت در زمینه محصولات گازی را آغاز کرد.

عملیات ما

ارائه خدمات تعمیرات انواع محصولات گازی در کمترین زمان با بهترین قیمت برای مشتریان.

ما چکار می کنیم؟

با بهره گیری از جدید ترین متد و پیشرفته ترین ابزار محصولات گازی شما را تعمیر میکنیم.

سوالات متداول رایان گاز
سوالات متداول

در صورت تمایل پاسخ ها را در اینجا دریافت کنید

  • چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت میکنم؟

    شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

  • آیا متخصص بدون هماهنگی با من در زمان مقرر مراجعه میکند؟

    خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

  • در صورت بروز مجدد مشکل هزینه ای دریافت میشود؟

    خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مرکز خدمات تماس گرفته اید در کمتر از 180 روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.